cz

Informace o dopravě a platbě

Platební metody

Bankovní převod - stačí, když nám pošlete e-mail a informujete nás o tom, že chcete platit bankovním převodem. My vám obratem zašleme platební údaje. Po obdržení platby vám zašleme sledovací číslo, podle kterého můžete vaší zásilku sledovat.

Dopravní metody

Luxurytime má bohaté zkušenosti pro mezinárodní přepravu zboží, která posíláme prioritně společností DHL. Ihned jak balíček odešleme, tak vám zašleme sledovací číslo. Balíčky jsou pečlivě a několikanásobně zabaleny pro maximální bezpečí vašeho nákupu.

Pojištění a manipulační poplatky

Sazba za pojištění a manipulaci je účtována vždy v závislosti na hodnotě zboží. Tento poplatek je volitelný a záleží na vás, jestli chcete zásilku pojistit, nebo ne. V případě ztráty pojištěné zásilky je celková částka za zboží vrácena kupujícímu. Tuto ztrátu kompenzuje pojišťovna.

Daně, DPH, cla a související poplatky

Všechny ceny uvedené na stránkách neobsahují žádné daně, cla, ani DPH. Luxurytime vám bude účtovat pouze cenu hodinek a dopravy. Všechny ostatní poplatky (daně, cla atd) musí kupující zaplatit ve své zemi. Obvykle jsou tyto poplatky vyžadování při dodání a vybírá je kurýr, nebo místní celní úřad.